OFERTA

Ślub jest wielkim wyzwaniem w tworzeniu dekoracji weselnych. Dysponujemy dekoracjami weselnymi i balonowymi, które odzwierciedlają charakter naszej  kreatywności i naszych klientów, wspólnie z klientami  ustalamy kolor i dodatki. Staramy się sprostać  wymaganiom  tych osób dla których szczególnie istotny jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju  wystrój sali weselnej. Przygotowujemy dekoracje na różne  okazje i  w różnym stylu, w zależności  od wymagań. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Kazda dekoracja jest unikatowym projektem przygotowanym pod konkretnego klienta.

 W naszej ofercie  znajdziecie Państwo   dekoracje Kościoła, sal weselnych, sal sylwestrowych,  wiązanki ślubnej, dekoracji auta. W skład dekoracji wchodzą: 

obrusy na stoły-extra

pokrowce na krzesła

obrus na szampana i wina

obrusy na stoły szwedzkie

obrus dla Państwa Młodych

dekoracja sufitu

świeczniki srebrne lub złote

wazony do wyboru

dekoracje z kwiatów

stroiki świąteczne

wiązanki pogrzebowe

… i wiele innych pomysłów 

Niestety wszystkich  galerii nie umieszczamy z powodu kopiowania zdjęć przez konkurencję.

Wykonujemy w szerokiej gamie kolorystycznej dostępne kolory: biały , ecru, srebrny,  różowy, pudrowy  róż, czerwony, zielony, oliwkowy,  niebieski, jasny niebieski,  chaber, złoty,  srebny, miodowy, fioletowy, wrzos, brązowym, czekoladowy brąz, brzoskwiniowy.

Zapewniamy fachowe doradztwo, wykonanie usługi za  przystępną cenę.

Dekoracja sali już od 800zł

Dekoracja kościoła już od 600zł

Bukiet ślubny od 150zł

Dekoracja auta od 150zł